Članovi skupštine

  1. Arsen Badurina – ravnatelj, Srednja škola dr. Antuna Barca Crikvenica
  2. Vesna Baranašić – ravnateljica, Turističko-ugostiteljska škola Antona Štifanića Poreč
  3. Ksenija Beljan – ravnateljica, Hotelijersko-turistička škola Opatija
  4. Ivo Bilić – ravnatelj, Turističko-ugostiteljska škola Split
  5. Pavica Biondić-Ivanković – ravnateljica, Strukovna škola Virovitica
  6. Anka Bišić – ravnateljica, Srednja škola Markantuna de Dominisa Rab
  7. Sergio Bracanović – ravnatelj, Srednja škola Hvar – izdvojena lokacija u Jelsi
  8. Jelena Bralić – ravnateljica, Srednja škola Ambroza Haračića Mali Lošinj
  9. Domagoj Bujadinović – ravnatelj, Srednja strukovna škola Vinkovci
  10. Đurđica Cvitkušić – ravnateljica, Srednja škola Hrvatski kralj Zvonimir, Krk
  11. Senka Dodig – ravnateljica, Turističko-ugostiteljska škola Šibenik
  12. Željka Gajdek – ravnateljica, Srednja škola Topusko
  13. Milivoj Gospić – ravnatelj, Gospodarska škola Buje – Instituto professionale Buje
  14. Boris Grčić-Rako – ravnatelj, Srednja strukovna škola bana Josipa Jelačića Sinj
  15. Tomislav Gregur – ravnatelj, Srednja škola Prelog
  16. Ana Ivšić – ravnateljica, Srednja škola Bartola Kašića Grubišno Polje
  17. Gordana Juran – Ratković – ravnateljica, Srednja škola “Ivan Seljanec” Križevci
  18. Draženka Jurec – ravnateljica, Srednja škola Zabok
  19. Katica Kalogjera Novak – ravnateljica, Gospodarska škola Varaždin
  20. Dinka Kavalir – ravnateljica, Ekonomska i turistička škola Daruvar
  21. Mirjana Kroflin – ravnateljica, Ekonomska, trgovačka i ugostiteljska škola Samobor
  22. Alan Labus – ravnatelj, Srednja škola Ban Josip Jelačić Zaprešić
  23. Blaško Menalo – ravnatelj, Ugostiteljsko-turistička škola Osijek
  24. Lidija Mikšić – ravnateljica, Ekonomsko-turistička škola Karlovac
  25. Marijo Obradović – ravnatelj, Srednja škola Metković
  26. Ivanka Opalički – ravnateljica, Srednja škola “August Šenoa” Garešnica
  27. Ksenija Ostriž – ravnateljica, Srednja škola Koprivnica
  28. Saša Paduan – ravnatelj, Srednja škola Hvar
  29. Antun Perušina – ravnatelj, Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik
  30. Orhedeja Petković – ravnateljica, Škola za turizam, ugostiteljstvo i trgovinu, Pula
  31. Damir Pleša – ravnatelj, Trgovačko-ugostiteljska škola Karlovac
  32. Tončica Poduje Vojković– ravnateljica, Srednja škola “Antun Matijašević-Karamaneo” Vis
  33. Koraljka Porić – ravnateljica, Srednja škola Viktorovac, Sisak
  34. Diana Radić Škara – ravnateljica, Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola Zadar
  35. Marija Rašan-Križanac – ravnateljica, Hotelijersko-turistička škola u Zagrebu
  36. Sibila Roth – ravnateljica, Ugostiteljska škola Opatija
  37. Čedomir Ružić – ravnatelj, Srednja škola Mate Blažine Labin
  38. Ivan Sazdevski – ravnatelj, Strukovna škola Eugena Kumičića Rovinj
  39. Karmen Sinanović – ravnateljica, Srednja škola “Blaž Jurjev Trogiranin”, Trogir
  40. Mladen Smodlaka – ravnatelj, Ugostiteljsko-turističko učilište Zagreb
  41. Tereza Srdelić– ravnateljica, Srednja škola “Jure Kaštelan” Omiš
  42. Momir Sumić– ravnatelj, Srednja strukovna škola Makarska
  43. Rajka Tršinski – ravnateljica, Srednja škola “Arboretum Opeka” Marčan
  44. Dalibor Vukalović – ravnatelj, Turističko-ugostiteljska i prehrambena škola Bjelovar
  45. Ana Zupčić Kuhar – ravnateljica, Srednja škola “Vladimir Gortan” Buje

Pridruženi članovi:

  1. Anđelka Jurašić – ravnateljica, Učenički dom Kvarner
  2. Milica Meštrović – ravnateljica, Učenički dom Pula