Članovi zajednice

  1. Ekonomska i turistička škola Daruvar
  2. Ekonomska, trgovačka i ugostiteljska škola, Samobor
  3. Ekonomsko-turistička škola Karlovac
  4. Gospodarska škola Buje – Instituto professionale Buje
  5. Gospodarska škola Varaždin
  6. Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola Zadar
  7. Hotelijersko-turistička škola Opatija
  8. Hotelijersko-turistička škola u Zagrebu
  9. Srednja strukovna škola “Blaž Jurjev Trogiranin”, Trogir
  10. Srednja strukovna škola bana Josipa Jelačića Sinj
  11. Srednja strukovna škola Makarska
  12. Srednja strukovna škola Vinkovci
  13. Srednja škola “Antun Matijašević Karamaneo” Vis
  14. Srednja škola “Arboretum Opeka” Marčan, Vinica
  15. Srednja škola “August Šenoa” Garešnica
  16. Srednja škola “Ivan Seljanec” Križevci
  17. Srednja škola “Jure Kaštelan” Omiš
  18. Srednja škola “Vladimir Gortan” Buje
  19. Srednja škola Ambroza Haračića Mali Lošinj
  20. Srednja škola Ban Josip Jelačić, Zaprešić
  21. Srednja škola Bartola Kašića Grubišno Polje
  22. Srednja škola dr. Antuna Barca Crikvenica
  23. Srednja škola Hrvatski kralj Zvonimir, Krk
  24. Srednja škola Hvar
  25. Srednja škola Hvar – izdvojena lokacija u Jelsi
  26. Srednja škola Koprivnica
  27. Srednja škola Markantuna de Dominisa Rab
  28. Srednja škola Mate Blažine Labin
  29. Srednja škola Metković
  30. Srednja škola Prelog
  31. Srednja škola Topusko
  32. Srednja škola Viktorovac, Sisak
  33. Srednja škola Zabok
  34. Strukovna škola Eugena Kumičića Rovinj
  35. Strukovna škola Virovitica
  36. Škola za turizam, ugostiteljstvo i trgovinu, Pula
  37. Turističko-ugostiteljska škola Antona Štifanića Poreč
  38. Trgovačko-ugostiteljska škola Karlovac
  39. Turističko-ugostiteljska škola Split
  40. Turističko-ugostiteljska škola Šibenik
  41. Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik
  42. Turističko-ugostiteljska i prehrambena škola Bjelovar
  43. Ugostiteljska škola Opatija
  44. Ugostiteljsko-turistička škola Osijek
  45. Ugostiteljsko-turističko učilište Zagreb