Članovi zajednice

  1. Ekonomska i turistička škola Daruvar
  2. Ekonomska škola Požega
  3. Ekonomska, trgovačka i ugostiteljska škola, Samobor
  4. Ekonomsko-turistička škola Karlovac
  5. Gospodarska škola Buje – Instituto professionale Buje
  6. Gospodarska škola Varaždin
  7. Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola Zadar
  8. Hotelijersko-turistička škola Opatija
  9. Hotelijersko-turistička škola u Zagrebu
  10. Obrtnička i tehnička škola Ogulin
  11. Obrtnička škola Požega
  12. Obrtničko-industrijska škola Županja
  13. Srednja strukovna škola “Blaž Jurjev Trogiranin”, Trogir
  14. Srednja strukovna škola bana Josipa Jelačića Sinj
  15. Srednja strukovna škola Kralja Zvonimira Knin
  16. Srednja strukovna škola Makarska
  17. Srednja strukovna škola Velika Gorica
  18. Srednja strukovna škola Vinkovci
  19. Srednja škola “Antun Matijašević Karamaneo” Vis
  20. Srednja škola “Arboretum Opeka” Marčan
  21. Srednja škola “August Šenoa” Garešnica
  22. Srednja škola “Brač” Supetar
  23. Srednja škola “Ivan Seljanec” Križevci
  24. Srednja škola “Jure Kaštelan” Omiš
  25. Srednja škola “Vladimir Gortan” Buje
  26. Srednja škola Ambroza Haračića Mali Lošinj
  27. Srednja škola Ban Josip Jelačić, Zaprešić
  28. Srednja škola Bartola Kašića Grubišno Polje
  29. Srednja škola Biograd na moru
  30. Srednja škola dr. Antuna Barca Crikvenica
  31. Srednja škola fra Andrije Kačića Miošića Makarska
  32. Srednja škola Hrvatski kralj Zvonimir, Krk
  33. Srednja škola Hvar
  34. Srednja škola Hvar – izdvojena lokacija u Jelsi
  35. Srednja škola Koprivnica
  36. Srednja škola Markantuna de Dominisa Rab
  37. Srednja škola Mate Blažine Labin
  38. Srednja škola Metković
  39. Srednja škola Plitvička jezera
  40. Srednja škola Prelog
  41. Srednja škola Stjepana Sulimanca, Pitomača
  42. Srednja škola Tin Ujević, Vrgorac
  43. Srednja škola Topusko
  44. Srednja škola Viktorovac, Sisak
  45. Srednja škola Zabok
  46. Srednja talijanska škola Rijeka – Scuola media superiore italiana Fiume
  47. Strukovna škola Eugena Kumičića Rovinj
  48. Strukovna škola Virovitica
  49. Strukovna škola Vukovar
  50. Škola za turizam, ugostiteljstvo i trgovinu, Pula
  51. Turističko-ugostiteljska škola Antona Štifanića Poreč
  52. Trgovačko-ugostiteljska škola Karlovac
  53. Turističko-ugostiteljska škola Split
  54. Turističko-ugostiteljska škola Šibenik
  55. Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik
  56. Turističko-ugostiteljska i prehrambena škola Bjelovar
  57. Ugostiteljska škola Opatija
  58. Ugostiteljsko-turistička škola Osijek
  59. Ugostiteljsko-turističko učilište Zagreb