Predsjedništvo zajednice

Ime i prezime
(funkcija)
Škola Kontakt podaci
1. mr. sc. Ksenija Beljan
(predsjednica)
Hotelijersko-turistička škola Opatija
Drage Gervaisa 2
5140 Opatija
+385 (51) 27 15 95
ksenija.beljan@skole.hr
2. Ivo Bilić
(dopredsjednik)
Turističko–ugostiteljska škola Split
Antuna Gustava Matoša 60
21000 Split
+385 (21) 38 68 24, 38 66 52
ured@tus-st.hr
3. Blaško Menalo
(dopredsjednik)
Ugostiteljsko-turistička škola Osijek
Matije Gubca 61
31000 Osijek
+385 (31) 21 10 95
ured@ss-ugostiteljsko-turisticka-os.skole.hr
4. mr. sc. Marija Rašan Križanac
(dopredsjednica)
Hotelijersko–turistička škola u Zagrebu
Frankopanska 8
10000 Zagreb
+385 (1) 484 85 43, 484 85 38
marija.rasan-krizanac@skole.hr
5. Vesna Baranašić
(članica)
Turističko-ugostiteljska škola Antona Štifanića Poreč
Prvomajska 6
52440 Poreč
+385 (52) 42 92 50, 43 12 22
vesna.baranasic@skole.hr
skola-a.stifanica@pu.t-com.hr
6. Pavica Biondić – Ivanković
(članica)
Strukovna škola Virovitica
Vukovarska cesta 1
33000 Virovitica
+385 (33) 72 29 39
tajnistvo@ss-strukovna-vt.skole.hr
info@ssv.hr
7. Anka Bišić
(članica)
Srednja škola Markantuna de Dominisa Rab
Banjol 11
51280 Rab
+385 (51) 72 41 79
sssrab-ravnatelj@inet.hr
8. Senka Dodig
(članica)
Turističko-ugostiteljska škola Šibenik
Ante Šupuka b.b.
22000 Šibenik
+385 (22) 33 61 00, 33 62 00
ured@ss-turisticko-ugostiteljska-si.skole.hr
9. Milivoj Gospić
(član)
Gospodarska škola Buje – Instituto professionale Buje
Školski brijeg 1
52460 Buje
+385 (52) 49 27 71, 77 20 77
milivoj.gospic@skole.hr
skola@ss-gospodarska-buje.skole.hr
10. Katica Kalogera Novak
(članica)
Gospodarska škola Varaždin
Božene Plazzeriano 4
42000 Varaždin
+385 (42) 49 22 72
gospodarska.skola@skole.hr
11. Antun Perušina
(člna)
Turistička i ugostiteljska škola Dubrovnik
Župska 2
20000 Dubrovnik
+385 (20) 64 04 00
ravnatelj@tu-sdu.hr
turisticka-i-ugostiteljska-skola@du.htnet.hr
12. Damir Pleša
(član)
Trgovačko-ugostiteljska škola Karlovac
Radićeva 8 i 10
47000 Karlovac
+385 (47) 61 21 37
uprava@ss-trgovacko-ugostiteljska-ka.skole.hr
13. Diana Radić Škara
(članica)
Hotelijersko-turistička i ugostiteljska škola Zadar
Antuna Gustava Matoša 40
23000 Zadar
+385 (23) 33 52 95
htus@htus.htnet.hr
diana.radic-skara@skole.hr
14. Mladen Smodlaka
(član)
Ugostiteljsko-turističko učilište Zagreb
Mihovila Kombola 2A
10000 Zagreb
+385 (1) 668 69 86, 668 68 66
ured@uciliste-ugostitelljsko-turisticko-zg.skole.hr mladen.smodlaka@gmail.com
15. Domagoj Bujadinović
(član)
Srednja strukovna škola Vinkovci
Stanka Vraza 1
32100 Vinkovci
+385 (32) 35 46 18
ravnatelj@ss-strukovna-vk.skole.hr
16. Draženka Jurec
(članica nadzornog odbora)
Srednja škola Zabok
Ivana i Cvijete Huis 2
49210 Zabok
+385 (49) 22 10 18
srednjao@inet.hr
17. Alan Labus
(član nadzornog odbora)
Srednja škola Ban Josip Jelačić Zaprešić
Trg Franje Tuđmana 1
10290 Zaprešić
+385 (1) 339 09 84
ured@ss-ban-jjelacic-zapresic.skole.hr
18. Dalibor Vukalović
(član nadzornog odbora)
Turističko-ugostiteljska i prehrambena škola Bjelovar
Poljana dr. Franje Tuđmana 10
43000 Bjelovar
+385 (43) 24 47 25
ured@ss-ugostiteljskaiprehrambena-bj.skole.hr
Slavica Barak
(računovođa)
Hotelijersko – turistička škola Opatija
Drage Gervaisa 2
51410 Opatija
+385 (51) 27 15 95
slavica.barak@skole.hr
Duško Serdar
(tajnik)
Hotelijersko – turistička škola Opatija
Drage Gervaisa 2
51410 Opatija
+385 (51) 27 15 95
dusko.serdar@skole.hr
Nino Smolčić
(informatička podrška)
Hotelijersko – turistička škola Opatija
Drage Gervaisa 2
51410 Opatija
+385 (51) 27 15 95
nino.smolcic@skole.hr
Đurđica Štanta
(informatička podrška)
Hotelijersko – turistička škola Opatija
Drage Gervaisa 2
51410 Opatija
+385 (51) 27 15 95
durdica.stanta@skole.hr